Sport

Mobilne Miasteczko Rowerowe

14.07.16

Podajemy harmonogram otwarcia miasteczka rowerowego w czasie wakacji. Zapraszamy do ćwiczenia umiejętności bezpiecznej jazdy na rowerze zgodnie z zasadami ruchu drogowego.

Niedziela z GKS Tychy

14.07.16

W ramach cyklu "Bacz na Niedziele" zapraszamy na "Niedzielę z GKS Tychy", która odbędzie się 17 lipca br.

Tyszanin wygrał najtrudniejszy triathlon w Polsce

28.06.16

48 zawodników wzięło udział w zawodach Diablak - Beskid Extreme Triathlon 2016, który w niedzielę (19 VI) odbył się w Żywcu. Zawody wygrał pochodzący w Tychów Jarosław Kocur.

Kryta pływalnia będzie zamknięta

02.06.16

Od najbliższego poniedziałku 6 czerwca do 24 czerwca Kryta pływalnia w Tychach w związku z przerwą technologiczną będzie nieczynna.

Pozwolenie na budowę Areny lekkoatletycznej w Tychach wydane - prace mogą ruszyć jeszcze w tym roku

24.05.16

Coraz bliżej budowy areny lekkoatletycznej w Tychach - 19 maja br. wydano pozwolenie na budowę, wtedy też do urzędu dotarła informacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki o wpisaniu tej inwestycji do Planu Rocznego w ramach Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu.

Rowerowy maraton MTB w Tychach

17.05.16

Po udanej inauguracji w Dąbrowie Górniczej, Bike Atelier MTB Maraton przenosi się do Tychów, gdzie 22 maja br. odbędzie się druga edycja cyklu. Na zawodników czeka bardzo szybkie ściganie.

„Kręć kilometry” i wygraj stojaki rowerowe dla Tychów

10.05.16

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Kręć Kilometry” Fundacji Allegro All For Planet, w której rowerzyści z całej Polski mają szansę powalczyć o stojaki rowerowe dla swoich miejscowości. O tym czy pojawią się w Tychach zdecydują mieszkańcy i ich przejechane kilometry.

Rowerowy Rock'n'roll przez Polskę

05.05.16

9 maja o godz. 18 zapraszamy do MCK na kolejne spotkanie realizowane w ramach Tyskiego Banku Kultury! Tym razem gościem będzie Zdzich Rabenda, który odbył 40 dniową rowerowa wyprawę dookoła Polski, podczas której przejechał 3166 kilometrów, odwiedził 13 województw, 8 Parków Narodowych i 5 krajów.

Startuje Bike Atelier MTB Maraton

20.04.16

Trwają zapisy do drugiej edycji cyklu Bike Atelier MTB Maraton. W tym roku będzie można przystąpić do rywalizacji w 6 wyścigach – w Dąbrowie Górniczej (24.04.), Tychach (22.05.), Rybniku (05.06.), w gminach jurajskich Żarki, Niegowa, Janów (17.07.), Psarach (21.08.) i Gliwicach (18.09.).

Oddaj krew i odbierz bilet na mecz

12.04.16

Kibice GKS Tychy znów przeleją krew w bardzo słusznej sprawie. GKS Tychy, Stowarzyszenie Tyski-Fan oraz Kibice Razem wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzą akcję w bardzo szczytnym celu. Fani tyskiego klubu po raz kolejny oddadzą krew.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×