Sport

Oświadczenie ws. terminów spotkań finałowych Polskiej Hokej Ligi

31.03.15

W związku z negatywną odpowiedzią na prośbę spółki Tyski Sport S.A. i Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie dotyczącą zmiany terminów spotkań finałowych Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Tychy, a JKH Jastrzębie, których rozegranie Polski Związek Hokeja na Lodzie planował 3 kwietnia (Wielki Piątek) i 5 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) pragniemy wyrazić swój zdecydowany sprzeciw wobec rozgrywania tak ważnych dla wszystkich kibiców hokeja na lodzie spotkań w dwóch wyjątkowych dniach zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

XXIII Perła Paprocan

18.03.15

Tyskie Stowarzyszenie Sportowe zaprasza w niedzielę (22 III) na XXIII Perłę Paprocan. Impreza, organizowana przy współudziale MOSiR, odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Start o godz. 10.00. Bieg jest dofinansowany przez Miasto Tychy.

V Bieg im. Pawła Lorensa

05.03.15

Zapraszamy na bieg upamiętniający zasługi Pawła Lorensa dla tyskiej lekkiej atletyki. Bieg odbędzie się w niedzielę (8 III) na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany, ul. Parkowa 17, Tychy.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci

24.02.15

Zapraszamy na Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci w sobotę (28 II). Zawody odbędą się na Krytej Pływalni w Tychach.

Młodzieżowe mistrzostwa Europy 2017 w Polsce

29.01.15

Obradujący w Nyonie Komitet Wykonawczy UEFA przyznał Polsce organizację Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej mężczyzn do lat 21. Turniej zostanie rozegrany w 2017 roku. Swoją aplikację do miana Miasta-Gospodarza turnieju złożyły Tychy, które mają ogromną szansę gościć mistrzostwa na nowym Stadionie Miejskim.

Zagraj z Arkiem Milikiem dla Julki!

18.12.14

Pochodzący z Tychów Arkadiusz Milik zagra w swoim mieście w charytatywnym meczu piłkarskim. Można wylicytować miejsce w jego drużynie, a cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej na serce trzymiesięcznej Julki z Tychów.

Sukces tyskiego klubu tenisowego

18.12.14

Tyski Klub Tenisowy Tennis Team zajął III miejsce w Polsce w konkursie Polskiego Związku Tenisowego na "Klub roku Tenis 10 2014".

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Podwójnych

15.12.14

W najbliższy weekend w Zespole Szkół nr 7 w Tychach (ul. Browarowa 1) odbędą się Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Podwójnych.

Nowe godziny otwarcia lodowiska pod Żyrafą

11.12.14

W związku z bardzo dużą liczbą użytkowników, co wpływa na konieczność częstszego oczyszczenia płyty lodowiska ze ściętego lodu i ponowne jego odbudowanie, zmianie ulegają godziny otwarcia lodowiska sezonowego w Parku Miejskim przy Żyrafie.

Tyskie Laury Sportowe 2014 - ruszyło głosowanie!

11.12.14

Wystartowała szósta edycja Plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy". Zapraszamy do udziału w plebiscytowej zabawie, w której wybieramy najlepszych-najpopularniejszych tyskich sportowców w 2014 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...