Sport

Stadion Miejski w Tychach nominowany do Stadionu Roku 2015

21.01.16

Stadion Miejski Tychy znalazł się w gronie dwudziestu dwóch nominowanych aren piłkarskich z całego świata. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie internautów.

Lodowisko pod Żyrafą nieczynne do odwołania

12.01.16

Ze względu na usterkę agregatu chłodzącego i wysokie temperatury, lodowisko sezonowe pod Żyrafą jest nieczynne do odwołania.

Hokej z Gwiazdami

07.01.16

W sobotę, 16 stycznia, o godz. 17 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się kolejna edycja Hokeja z Gwiazdami - charytatywnego meczu wspierającego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tychy miastem-gospodarzem UEFA EURO U21 w 2017 roku!

30.12.15

To jest już przesądzone - Tychy wraz z otwartym w tym roku Stadionem Miejskim będą jednym z sześciu miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21, które odbędą się w 2017 roku!

Ślizgawki w Święta i Nowy Rok

22.12.15

MOSiR Tychy informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym lodowiska sezonowe w Tychach będą udostępniane według następującego grafiku:

Ruszają lodowiska sezonowe

03.12.15

Od piątku, 4 grudnia rozpoczynają swoją działalność trzy lodowiska sezonowe na terenie Tychów. Będzie można z nich korzystać bezpłatnie.

Arena lekkoatletyczna powstanie w Tychach

25.11.15

W lipcu tego roku oddano do użytku po gruntownej modernizacji Stadion Miejski w Tychach. To jednak nie koniec dużych inwestycji w obiekty sportowe w tym mieście. Tuż obok stadionu powstanie Arena lekkoatletyczna.

Bieg Białej Wstążki przeciwko przemocy

25.11.15

W sobotę (28 XI) o godz. 11 w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się Bieg Białej Wstążki. Jego celem jest zwrócenie uwagi na zjawisko przemocy w rodzinie.

Sportowy weekend w Tychach

20.10.15

Najbliższy weekend odbędzie się w Tychach pod znakiem wydarzeń sportowych i to na najwyższym poziomie.

Zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

15.09.15

Do 25 września trwają zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Następców Arkadiusza Milika, Tomasza Kędziory i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda z Wielkim Finałem na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...