Miasto

Zmiany w korzystaniu z Taryfy Pomarańczowej w Tychach

29.10.10

Na wczorajszej sesji Rady Miasta Tychy, radni podjęli uchwałę, iż osoby korzystające z biletów okresowych w Taryfie Pomarańczowej, w sytuacjach kiedy podróżowanie pociągiem na trasie Tychy-Katowice będzie niemożliwe lub znacznie utrudnione, mogą korzystać z połączeń, liniami zwykłymi, autobusów MZK Tychy, relacji Tychy-Katowice.

Organizacja ruchu w Tychach w dn. 30.10.-01.11.2010 roku

28.10.10

W dniach od 30 października do 2 listopada włącznie, w Tychach, zostanie zmieniona organizacja ruchu w następujących miejscach:

Dopalacze - akcja informacyjna Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego

26.10.10

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitrarny prowadzi w mieście akcję informacyjną na temat stosowania tzw. dopalaczy, powodujących zagrożenie zdrowia i życia ludzi.

Pacjencie czy znasz swoje prawa?

22.10.10

W październiku tego roku przypada pierwsza rocznica urzędowania Rzecznika Praw Pacjenta. Z tego powodu na prośbę pani Krystyny Barbary Kozłowskiej, Rzecznika Praw Pacjenta zamieszczamy informacje nt. kampanii promocyjno-informacyjnej, która ma na celu rozpropagowanie wiedzy io prawach pacjenta i instrumentom im przysługującym w przypadku łamania ich praw.

Konkurs Tychy Subiektywnie

21.10.10

Wczoraj, 20 października o 20.00 zakończono zbieranie prac na konkurs "Tychy Subiektywnie" organizowany przez Urząd Miasta Tychy wraz z Miejską Biblioteką Publiczną.

Polski Klub Ekologiczny zaprasza na "Eko-Kiermasz"

21.10.10

W niedzielę, 24 października w godz. 12.00 do 18.00, odbędzie się kolejne spotkanie tyskiego koła Polskiego Klubu Ekologicznego, zorganizowane w ramach obchodów 20-lecia PKE.

Projekt dla przedsiębiorczych

19.10.10

Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego wraz z Cechem Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim realizują projekt pn. "Przekwalifikowanie i otwarcie własnej działalności gospodarczej najlepszym lekarstwem na spowolnienie gospodarcze".

Sukces Tychów w ogólnopolskich badaniach samorządów

15.10.10

W rankingu "Sukces mijającej kadencji", sporządzonym przez zespół prof. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego, na podstawie danych pozyskanych z Ministerstwa Finansów, Tychy znalazły się w czołówce miast na prawach powiatu we wszystkich analizowanych kategoriach.

Nagrody w konkursie „Najlepsza przestrzeń publiczna województwa śląskiego" rozdane

14.10.10

Wczoraj, 13 października, w Urzędzie Marszałkowskim wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie na "Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2010".

Strefy EURO - program wyemitowany w Canal + z udziałem prezydenta Tychów

14.10.10

Zapraszamy do obejrzenia programu Strefy EURO, poświęconego miastom, które znalazły się w katalogu centrów pobytowych w Polsce na EURO 2012. Program został nagrany i wyemitowany w stacji CANAL+.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×