Miasto

Prezydent Tychów wybrany do Zarządu Związku Miast Polskich

11.03.10

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 8.03.2010 Prezydent Tychów Andrzej Dziuba został wybrany, w wyborach uzupełniających, do Zarządu Związku Miast Polskich.

Koncert charytatywny

04.03.10

11 marca, w czwartek w Teatrze Małym w Tychach, o godz. 19.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych „Muzycy dzieciom”.

Pałac Ślubów po remoncie

29.01.10

Zakończył się remont Pałacu Ślubów tyskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Sala ślubów zyskała nowoczesne i eleganckie wnętrze. Modernizacja objęła też szatnię, poczekalnię, biuro i archiwum. Została zainstalowana szklana platforma, która ułatwi osobom niepełnosprawnym poruszanie oraz usprawni dostęp na uroczystość.

Postaw na innowacyjność - dotacje na założenie firmy dla osób 45+

28.01.10

Rozpoczął się szósty nabór do projektu „Postaw na innowacyjność – wsparcie w założeniu firmy osób 45+”, w ramach którego osoba z wyróżniającym się pomysłem na biznes w wieku min. 45 lat może uzyskać dotację w kwocie max. 40 000 zł i pomoc doradczo – szkoleniową w założeniu i prowadzeniu własnej firmy.

Apel do mieszkańców

26.01.10

W związku z zapowiadaną falą silnych mrozów i opadów śniegu Wojewoda Śląski apeluje do wszystkich mieszkańców województwa śląskiego o rozważne zachowanie.

POMÓŻMY HAITI- APEL PCK

25.01.10

W odpowiedzi na stale rosnącą liczbę osób poszkodowanych w wyniku trzęsienie ziemi na Haiti, Polski Czerwony Krzyż ogłasza apel do polskiego społeczeństwa z prośbą o wsparcie działań podejmowanych na rzecz ofiar kataklizmu.

Tydzień czytania z Babcią i z Dziadkiem

12.01.10

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza od 18 do 22 stycznia na spotkania z literaturą w ramach Tygodnia Czytania z Babcią i z Dziadkiem. Codziennie, od poniedziałku do piątku, mali miłośnicy książek będą mogli poczytać oraz pobawić się razem zaproszonymi Babciami i Dziadkami.

Rusza SMS-owy Serwis Informacyjny Miasta Tychy

04.01.10

Mieszkańcy Tychów będą informowani SMS-em o załatwieniu ich sprawy w urzędzie.

Życzenia od Prezydenta

23.12.09

Życzenia od Prezydenta Miasta Tychy

Godziny pracy Urzędu Miasta w Tychach w dniach 24 i 31 grudnia br.

22.12.09

W dniach 24 i 31 grudnia br. Urząd Miasta w Tychach będzie pracował w godzinach od 7.30 do 15.30.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×