Miasto

Gra miejska - „Tu się zaczęło...”.

14.08.09

11 września 2009 roku Muzeum Miejskie w Tychach wraz z Komendą Hufca ZHP w Tychach oraz grupą tyskich nauczycieli organizuje grę miejską z elementami pracy naukowej pt. „Tu się zaczęło...”.

Huta Paprocka na sprzedaż

14.08.09

Zabytkowa Huta Paprocka zostanie wystawiona na sprzedaż. Zgodę na to wyraził wojewoda śląski. Zabudowania wymagają inwestycji, zapadła więc decyzja o sprzedaży dawnej kuźnicy.

35 darów w Skrzyni Czasu - zapraszamy mieszkańców do składania propozycji

13.08.09

Jubileusz 75-lecia nadania Tychom praw gminy miejskiej trwa i z tej okazji chcieliśmy zaprosić Mieszkańców do wspólnej zabawy. Chodzi o zapełnienie miejsca w Skrzyni Czasu sprowadzonej do Tychów specjalnie na okoliczność 75-lecia nadania Tychom praw gminy miejskiej.

Szansa na stypendia

12.08.09

Uczniowie, którzy wyróżniają się wysokimi osiągnięciami w nauce lub sporcie, a także są kreatywni i przedsiębiorczy mają jeszcze szansę ubiegać się o różnego typu stypendia.

Nowy plac Baczyńskiego - zapraszamy na koncerty

07.08.09

Zapraszamy serdecznie na wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się w każdą niedzielę wakacji o godzinie 17.00. na placu Baczyńskiego w Tychach. Imprezom towarzyszyć będzie nowa scenografia, ponieważ plac Baczyńskiego przeszedł gruntowną modernizację.

Tychy wśród najzamożniejszych!

05.08.09

6 miejsce w kraju, a pierwsi w regionie – tak wysoko uplasowały się Tychy w rankingu najzamożniejszych samorządów. Tychy oceniane były w kategorii miast na prawach powiatu.

Bezpieczne przejazdy dla rowerzystów na tyskich ulicach

04.08.09

Dla poprawy bezpieczeństwa na tyskich ulicach powstają oznaczone na czerwono przejazdy rowerowe.

Spotkanie Prezydenta z młodymi sportowcami

30.07.09

Prezydent Andrzej Dziuba spotkał się dzisiaj z młodymi tyszanami, by pogratulować im wysokich osiągnięć sportowych. Jest się czym chwalić, gdyż sukcesy sportowców MOSM Tychy są imponujące.

Co słychać u „Licznych Rodzin”

23.07.09

Ze zniżką na basen, do kina, pizzerii, po przybory szkolne czy leki. To niektóre z propozycji ulg, do których upoważnia karta 3+Liczna Rodzina.

Dodatkowe kursy autobusowe na Festiwalu R. Riedla

23.07.09

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach uprzejmie informuje uczestników Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla, że w celu ułatwienia powrotu z tej imprezy do Tychów uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii pośpiesznej E-1.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...