środa, 14 kwietnia 2021, 17:00-20:00

Zapraszamy na spotkanie z fizyką! Odlotowe i wsysające powietrze „Nie mogę bez ciebie żyć!”
Czasem mówimy, że nie możemy bez kogoś żyć, jak bez powietrza. „Co ja takiego zrobiłem, że traktujesz mnie jak powietrze?”
Innym razem traktujemy kogoś jak powietrze lub sami jesteśmy tak traktowani na poczcie, w szkolnym sekretariacie czy urzędzie. „Jak cudownie jest mieć całe miasto u swych stóp, kurz w zębach i wiatr we włosach!”
W radosnych chwilach czujemy wiatr we włosach, cieszymy się z życia, dokonujemy wielkich rzeczy a świat leży nam u stóp. To jak to z tym powietrzem właściwie jest? Na to pytanie odpowiadają Szaleni Naukowcy z Laboratorium Pana Korka.
Zapraszamy na ciekawe, odlotowe i bardzo wsysające eksperymenty z wykorzystaniem powietrza! I grupa - 17:00
II grupa - 18:30

Wstęp wolny!

Obowiązują wcześniejsze zapisy:
e:mail - urbanowice@mck.tychy.pl
tel. 726 261 375 Liczba miejsc ograniczona!

Przejazdowa 8
43-100 Tychy
http://kultura.tychy.pl/
tel.: +48726261375
Miejsce wydarzenia

Klub "Urbanowice" MCK

Przejazdowa 8
43-100 Tychy

Klub Urbanowice MCK jest filią Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Organizowane są w nim m.in. warsztaty dla dzieci i dorosłych, prelekcje, małe formy teatralne oraz pokazy filmowe. W Klubie odbywają się również imprezy cykliczne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×