piątek, 24 stycznia 2020, 19:00-20:30

Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dziadka do Miejskiego Centrum Kultury w Tychach!

24 stycznia o godzinie 19.00 pokażemy Wam „Do zakochania jeden krok”.

Roztańczona komedia, która poprawia humor, to nasza propozycja na inaugurację kolejnego sezonu Kina FreeLove.

„Do zakochania jeden krok”, film z 2018 roku, wzrusza i bawi, dotykając w subtelny sposób ważnych problemów społecznych.

To idealna propozycja na familijne kino, ze szczególnym ukłonem dla wszystkich babć i dziadków, które w tym miesiącu obchodzą swoje doroczne święto!

Historia przedstawiona w filmie zdecydowanie poprawia humor. Sandra (Imelda Staunton), główna bohaterka filmu, to radosna sześćdziesięciolatka. Sukcesy towarzyskie, bogactwo, piękny dom – to wszystko przestaje cieszyć, gdy kobieta przyłapuje męża na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Życie bohaterki zmienia się po rozwodzie - traci wystawne życie, jest zmuszona przeprowadzić się do swojej dawno niewidzianej siostry Bif (Celia Imrie, znana m.in. z „Dziennika Bridget Jones”). Okazuje się, że zmiana otoczenia wychodzi kobiecie na dobre – na nowo odkrywa radość życia i… pasję do tańca.

Wstęp na wszystkie pokazy Kina FreeLove jest wolny!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują rezerwacje
via Messanger (16 miejsc)
oraz większa liczba
pod nr tel: 327 02 90.

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy
http://www.kultura.tychy.pl
mck@kultura.tychy.pl
tel.: +48323270290
Miejsce wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy

Miejskie Centrum Kultury w Tychach powołane zostało do życia w 2000 roku jako jednostka budżetowa gminy. Od stycznia 2006 r. MCK jest samorządową instytucją kultury. Jego zadaniem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta w dziedzinie dostępu do szeroko pojętej kultury. MCK jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×