piątek, 16 sierpnia 2019, 20:30-22:00

"Zostaw swoje wątpliwości z nami, na lądzie. A na morze zabierz marzenia"

To właśnie o marzeniach i ich realizacji opowiada film, który pokażemy Wam w ramach plenerowego Kina FreeLove - jako rozgrzewkę przed letnią edycją Port Pieśni Pracy - XXXV Tyski Festiwal Szantowy 16 sierpnia o 20.30, tradycyjnie w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata...

Jeśli chcecie zobaczyć, jaki żywioł tkwi w oceanie, przekonać się, że morze nie okazuje łaski, a jednocześnie zmierzyć się z tym, co czują żegnający żeglarza bliscy, film Jamesa Marsha jest idealną propozycją.

"Na głęboką wodę" z 2018 roku o miłości, poświęceniu, bezlitosnym żywiole i pogoni za marzeniami z Collinem Firthem w roli głównej.

Wstęp wolny

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy
http://www.kultura.tychy.pl
mck@kultura.tychy.pl
tel.: +48323270290
Miejsce wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy

Miejskie Centrum Kultury w Tychach powołane zostało do życia w 2000 roku jako jednostka budżetowa gminy. Od stycznia 2006 r. MCK jest samorządową instytucją kultury. Jego zadaniem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta w dziedzinie dostępu do szeroko pojętej kultury. MCK jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×