piątek, 12 lipca 2019, 22:00-01:00

Lata 80. rządzić będą w lipcu w Saunach Książęcych Wodnego Parku Tychy. Ruszyła sprzedaż biletów na kolejną, tematyczną noc saunową.

Noce saunowe w Saunach Książęcych Wodnego Parku Tychy już na stałe wpisały się w kalendarz imprez na Śląsku. Każda z edycji prowadzona jest w innym klimacie i tematyce, a seanse prowadzą najlepsi saunamistrzowie. W programie każdej nocy, prócz seansów saunowych, są także peelingi, maseczki i odżywki, a także gorące posiłki.

Kolejna edycja odbędzie się już 12 lipca. Tym razem będziemy saunować w klimacie lat 80. W programie m.in. specjalne seanse, poczęstunki, kąpiele relaksacyjne (dodatkowo płatne). W cenie także możliwość korzystania z całej strefy saun, w tym z basenu zewnętrznego i Groty Śnieżnej.

BILETY 99 zł (do 9 lipca), 129 zł (od 10 lipca)

ul. Sikorskiego
43-100 Tychy
http://www.wodnypark.tychy.pl
biuro@wodnypark.tychy.pl
tel.: +48 32 438-88-35
Miejsce wydarzenia

Wodny Park Tychy

ul. Sikorskiego
43-100 Tychy

Park Wodny Tychy znajduje się w obszarze położonym w Tychach, w południowej części miasta bezpośrednio przylegającej do lasów Puszczy Pszczyńskiej. Atrakcje: Aqualoop - jedyna w Polsce tak ekstremalna zjeżdżalnia; Symulator surfingu – pierwszy w Polsce w obiekcie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×