sobota, 15 czerwca 2019, 08:00-18:00

Zapraszamy na drugą edycję Otwartych Mistrzostw Górnego Śląska w pływaniu w kategorii Masters, które odbędą się 15 czerwca 2019 r. w Wodnym Parku Tychy.

Patronaty:
- Śląski Okręgowy Związek Pływacki
- Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów

Wodny Park Tychy ul. Sikorskiego 20, Tychy
Basen Sportowy: długość 25m
Temperatura wody: 27ºC
Liczba torów: 6
Basen rozgrzewkowy: długość 12,5 m

Uczestnictwo:
Prawo startu w zawodach mają zawodniczki i zawodnicy w wieku od 20 lat (urodzeni w 1999r. i starsi). Każdy zawodnik może uczestniczyć w dwóch konkurencjach indywidualnych w każdym bloku oraz w sztafecie. Zawodniczki i zawodnicy przed przystąpieniem do startów muszą złożyć w biurze zawodów pisemne oświadczenie, że są zdrowi i startują na własną odpowiedzialność. Organizator nie dopuszcza startów zawodników poza konkurencją.

Zgłoszenia:
• Zgłoszenia w formie LENEX File (w program Entry Editor) należy przesłać w formie elektronicznej na adres: tomasz.bachorz@op.pl w terminie do 08.06.2019r. Zgłoszenie do pobrania na stronie internetowej : megatiming.pl.
• Listy zgłoszonych zawodników zostaną opublikowane na stronie: megatiming.pl.
• Nie dopuszcza się zgłoszeń po terminie do 08.06.2019 i zmian konkurencji w trakcie zawodów.
• Kategorie wiekowe: indywidualnie: 20-24 (kategoria 0), 25 –29 itd. co 5 lat, sztafety: 100-119, 120-159 itd. co 40 lat.

Przepisy techniczne:
• Zawody przeprowadzone zostaną seriami na czas. Serie zostaną ustalone według zgłoszonych aktualnych czasów. Brak wyniku w zgłoszeniu lub opłaty startowej wniesionej do dnia pojawienia się list startowych powoduje umieszczenie zawodnika w najsłabszych seriach. Podczas zawodów obowiązują przepisy Masters FINA i Masters PZP. Zawodniczki i zawodnicy startują w konkurencjach indywidualnych i sztafetowych w kategoriach wiekowych wynikających z zasad zawodów Masters. Listy startowe zostaną opublikowane na stronie www.megatiming.pl

Nagrody:
• W konkurencjach indywidualnych we wszystkich kategoriach wiekowych nagrodzonych zostanie trzech pierwszych zawodników medalami oraz dyplomami (dekoracje odbędą się w trakcie trwania zawodów)
• W konkurencjach sztafetowych we wszystkich kategoriach wiekowych nagrodzone zostaną trzy pierwsze zespoły medalami oraz dyplomami (dekoracje odbędą się w trakcie trwania zawodów).
• Każdy zawodnik otrzyma również w trakcie rejestracji zestaw gadżetów (Pakiet Startowy).
• Organizator przewiduje ciekawe nagrody dla najlepszego zawodnika i zawodniczki według punktacji (za 2 najlepsze konkurencje) MASTERS FINA.

Zasady finansowania:
• Opłata startowa za jednego zawodnika wynosi do 8 czerwca 65 złotych a w dniach
od 9 do 15 czerwca 80 złotych.
• Wpłaty należy dokonywać przelewem na konto Wodnego Parku Tychy 97 1240 2975 1111 0010 6662 8133 lub online www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet a w dniu zawodów w biurze zawodów.
• Tytuł wpłaty: imię i nazwisko zawodnika/zawodników Masters 15.06.2019

Biuro zawodów
• Czynne w sobotę w dniu zawodów 15 czerwca od godziny 8.00 w holu Wodnego Parku Tychy.

Więcej informacji na stronie Wodnego Parku Tychy.

ul. Sikorskiego
43-100 Tychy
http://www.wodnypark.tychy.pl
biuro@wodnypark.tychy.pl
tel.: +48 32 438-88-35
Miejsce wydarzenia

Wodny Park Tychy

ul. Sikorskiego
43-100 Tychy

Park Wodny Tychy znajduje się w obszarze położonym w Tychach, w południowej części miasta bezpośrednio przylegającej do lasów Puszczy Pszczyńskiej. Atrakcje: Aqualoop - jedyna w Polsce tak ekstremalna zjeżdżalnia; Symulator surfingu – pierwszy w Polsce w obiekcie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×