sobota, 27 kwietnia 2019, 10:00-16:00

Warsztat ma charakter muzykoterapeutyczy w ujęciu projektu Harmonia Sfer 432 Hz, łączy elementy ruchu, tańca, wspólnego muzykowania oraz koncertu relaksacyjnego.

Dźwięk służy dostrojeniu/uzdrowieniu komórek w ciele, na wielu poziomach. Kiedy fale dźwiękowe przenikają ciało w jego komórkach dochodzi do wibracji, która potrafi przywrócić zdrowie lub/i wzmocnić, uodpornić cały system odpornościowy.
Pobudzenie właściwego balansu energetycznego ciała fizycznego i subtelnego za pomocą np. kamertonów, przenosi nas z zamknięcia i stagnacji do otwarcia się na świat w pełni swych nieograniczonych możliwości.
Tak jak każdy instrument wymaga dostrojenia, tak i my jako ludzie podatni jesteśmy na różne częstotliwości, które są dookoła nas… dlatego przywracając pamięć naszym komórkom, wchodzimy w świat kreatywnej oryginalności i lekkości, umiejętnie radzimy sobie ze stresem, wzmacniamy poczucie wartości, bezpieczeństwa a przede wszystkim zaufania do siebie.

Prowadząca: Natalia Białowąs
Zajęcia odbędą się 27 kwietnia o godz. 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26).

Zapisy:
tel. 32 327 02 90, e-mail: magdalena.pytlarz@mck.tychy.pl
WSTĘP WOLNY
Liczba miejsc ograniczona (20 miejsc dla uczestniczek)

Projekt realizowany jest w ramach TYSKIEGO BANKU KULTURY

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy
http://www.kultura.tychy.pl
mck@kultura.tychy.pl
tel.: +48323270290
Miejsce wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy

Miejskie Centrum Kultury w Tychach powołane zostało do życia w 2000 roku jako jednostka budżetowa gminy. Od stycznia 2006 r. MCK jest samorządową instytucją kultury. Jego zadaniem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta w dziedzinie dostępu do szeroko pojętej kultury. MCK jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×