niedziela, 2 września 2018, 16:00-21:00

Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju! Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski! Na nowoczesnym obiekcie w Tychach zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji! 

Będziemy świadkami historycznej chwili w naszej części Europy – pierwszej próby wylądowania najniebezpieczniejszej ewolucji świata czyli double backflip`a (podwójne salto w tył) na motocyklu crossowym przez Luc Ackermanna! 

Zobaczymy m.in.:
- Freestyle Motocross
- Freestyle Quad
- Dirt Jumping (MTB i BMX)
- Koncert zespołu Loa Karma
- DJ`s live set – tribute to Queen
- pokazy pirotechniczne

BILETY:
Pierwsza pula wejściówek w bardzo promocyjnych cenach dostępna od dnia 25.04.2018 na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik, Media Markt

Ceny wejściówek:
Promocyjne bilety indywidualne: od 59 złotych (ograniczone czasowo i ilościowo)
Pakiet rodzinny: (dwóch dorosłych + 2 dzieci do lat 13) 3+1 bilet gratis
Pakiet grupowy: 4+1 bilet gratis

SPORTY EKSTREMALNE
Areną ekstremalnych emocji będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Stadion Miejski w Tychach, 2-go września zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć! Pierwsze w Polsce podwójne salto w tył na motocyklu crossowym, ewolucje na ogromnych wysokościach na rowerach MTB i BMX czy inne wyczyny Freestyle Motocross w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen na długo zapadną w pamięci widzów! 

Kolejnym spektakularnym wyczynem będą ewolucje na potężnym czterokołowcu! Popularny quad tego dnia posłuży jako maszyna do wysokich skoków! Wręcz niewiarygodnym wyczynem będzie ogromy backflip w wykonaniu Patryka Siekaj, który jako jeden z nielicznych osób na świecie wykonuje tego typu trik! I to właśnie my będziemy mogli podziwiać ten niesamowity pokaz walki z grawitacją!

Największe atrakcje Sound of Gravity:
- pierwszy raz w Polsce najniebezpieczniejszy trik świata double backflip na motocyklu crossowym
- Freestyle Motocross (zawody, pierwszy raz w Polsce skoki synchroniczne)
- backflip na quadzie
- double backflip na rowerze MTB
- Dirt Jumping na największym torze jaki zbudowano w Polsce
- koncert zespołu Loa Karma ze zdobywcą mistrzowskiego pasa KSW – Arturem „Kornikiem” Sowińskim w składzie

Harmonogram:
16:00 – Otwarcie bram
16:30 – PIT PARTY – spotkanie z zawodnikami, sesje zdjęciowe z motocyklami
18:00 – rozpoczęcie show
20:45 – orientacyjna godzina wielkiego zakończenia

MUZYKA i SPEKTAKL
Sound of Gravity to pokazy które znacznie różnią się od innych tego typu produkcji w Europie! Pokazy Freestyle Motocross i Dirt Jumpingu podczas Sound of Gravity zostaną zsynchronizowane z muzyką. Motywem przewodnim będą hity legendarnego zespołu Queen, zmiksowane i odpowiednio zaaranżowane przez dj`ów widowiska. To właśnie znane i dynamiczne gitarowe riffy miksowane na jednej z dwóch scen, wraz z ewolucjami na ogromnych wysokościach mają wpływać na podświadomość widzów i wywoływać niezapomniane emocje.

Kolejnym muzycznym dodatkiem, na scenie oznaczonej numerem dwa, będzie występ rockowej formacji Loa Karma w szeregach której znajduje się polski wojownik MMA, były mistrz federacji KSW Artur "Kornik" Sowiński. Mocniejsze dźwięki kapeli będą towarzyszyć zawodnikom m.in. podczas rozpoczynającej show prezentacji.

POLSKIE AKCENTY:
Podczas spektaklu zobaczymy m.in. Szymona i Dawida Godziek. Ekstremalni bracia są najbardziej rozpoznawalnymi w świecie sportowcami ekstremalnymi pochodzącymi z Polski! Od wielu lat należą do zespołu Red Bulla i uczestnicząc w największych wydarzeniach sportowych na całym globie w roli gwiazd! Tak będzie także na Sound of Gravity! W końcu to właśnie Dawid Godziek jako pierwszy Polak w historii wystartuje w igrzyskach sportów ekstremalnych X-Games w roku 2018! Szymon Godziek zaś zasłynął m.in. z ogromnego salta nad 30-metrowym kanionem w Utah, ewolucją backflip tsunami przy 80-tysięcznej publiczności czy zdobywając brązowy medal Pucharu Świata w 2017 roku!

Edukacji 7
43-100 Tychy
http://www.gkstychy.info
172951160034058
pilka@tyski-sport.pl
tel.: +48322271174
Miejsce wydarzenia

Stadion Miejski Tychy

Edukacji 7
43-100 Tychy

Nowoczesny i jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych na Śląsku został otwarty w 2015 roku. Na jego trybunach może zasiąść ponad 15 tys. kibiców. Powstał w miejscu dawnego stadionu Górniczego Klubu Sportowego Tychy, który wcześniej służył tyszanom przez 42 lata. Na początku 2013 r. obiekt...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×