piątek, 18 maja 2018, 18:00 - piątek, 15 czerwca 2018, 18:00

”Puste miejsca. Podczas moich niekończących się wędrówek przez miasto wciąż spotykałem (dzieje się to nadal) puste miejsca. Coś się skończyło lub kończyło właśnie, zostawały ślady po ludziach, których już nie było. Jedni umierali, inni zmieniali adres – wyprowadzali się. Zostawały po nich ślady na ścianach, podłodze, drobne przedmioty, fragmenty czegoś, co może było meblem, szkatułką, czasem zdjęcia – strzępy ich życia. To było (jest nadal) bardzo inspirujące. Czasem czułem się jak detektyw, częściej jak przybysz z innej przestrzeni, z innego świata”

Jacek Rykała

Wernisaż wystawy odbędzie się 18 maja o godz. 18:00.

Wystawa potrwa do 15.06.2018.

Galeria czynna od wtorku do soboty w godz. 10:00 – 18:00.

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2
43-100 Tychy
http://www.teatrmaly.tychy.pl/galeria-obok
galeriaobok@teatrmaly.tychy.pl
tel.: 780 32 02
Miejsce wydarzenia

Miejska Galeria Sztuki "OBOK"

Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2
43-100 Tychy

Galeria "OBOK" w Tychach znajduje się w Pasażu Kultury Andromeda. Nie posiada własnej stałej ekspozycji. Prezentuje indywidualne i zbiorowe czasowe wystawy malarstwa, rzeźby, grafiki, tkaniny i fotografii. Jest miejscem warsztatów artystycznych i spotkań literackich.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×