niedziela, 20 maja 2018, 18:00-20:00

Miejskie Centrum Kultury w Tychach, organizator IV Edycji Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST serdecznie zaprasza
na Galę Finałową wydarzenia połączoną z koncertem „Piosenki z teatru” w wykonaniu Krystyny Jandy, która nie tylko przejmująco śpiewa piosenki w tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego, ale także nawiązuje kontakt z publicznością, dzieląc się swoją osobistą refleksją na temat teatru i śpiewania.

Usłyszymy utwory z trzech przedstawień teatralnych – „Białej bluzki” Agnieszki Osieckiej, „Kobiety zawiedzionej” Simone de Beauvoir oraz „Marleny”, opowieści o Marlenie Dietrich, ze wspólnym mianownikiem w postaci interpretacji Krystyny Jandy. Nie zabraknie przebojów takich jak „Johnny”, „Moje blond maleństwo” i „Czego mogę sobie życzyć?”.

Dopełnieniem scenicznej kreacji Artystki jest czteroosobowy zespół muzyków, z Wojciechem Borkowskim, autorem wszystkich aranżacji na czele.

„Piosenki z teatru” Krystyna Janda
Niedziela, 20 maja 2018 roku, godz. 18.00
Mediateka Sala Koncertowa

Bilety w cenie 70 (przedsprzedaż) i 85 złotych
do nabycia poprzez:

Biletyna

Kasa Miejskiego Centrum Kultury czynna od godz. 12:00 do 17:00

Przedsprzedaż do: 30.04.2018 

Aleja Marszałka Piłsudskiego 16
Tychy
Miejsce wydarzenia

Mediateka Sala Koncertowa

Aleja Marszałka Piłsudskiego 16
43-100 Tychy

Mediateka wg projektu Atelier Loegler Architekci powstała w części budynku, w którym kilkanaście lat temu miał powstać zespół szkół municypalnych. W budynku znajduje się sala koncertowa, której dysponentem jest AUKSO a także biblioteka...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×