czwartek, 14 września 2017, 18:00 - czwartek, 30 listopada 2017, 20:00
Po wakacyjnej przerwie z radością powracamy do czwartkowych spotkań medytacyjnych, realizowanych w III edycji Tyskiego Banku Kultury w ramach projektu Michała Czachowskiego "Indie: dźwięki, kolory, smaki i duchowość orientu".

Medytacja, czyli oczyszczanie umysłu z jakichkolwiek myśli oraz wprowadzenie go w stan wyciszenia i spokojnej obserwacji – niesie za sobą wiele korzyści: dodaje energii, poprawia pamięć, korzystnie wpływa na zdrowie oraz uodparnia na stres.

Warsztaty polegają na poznawaniu w praktyce ćwiczeń i technik, które pozwalają doświadczyć stanu medytacji. Dzięki swojej prostocie, są to zajęcia dla wszystkich, także dla tych, którzy z medytacją nigdy nie mieli do czynienia. Nie jest potrzebna żadna wiedza ani umiejętności, aby ją rozpocząć.

Czekamy na Was w każdy czwartek o godz. 18.00 w naszej siedzibie przy ul. Bohaterów Warszarwy 26!

Wstęp bezpłatny. Projekt realizowany w ramach III edycji Tyskiego Banku Kultury.
Bohaterów Warszawy 26
Tychy
116042042407332
Miejsce wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury

Bohaterów Warszawy 26
43-100 Tychy

Członkom programu "3+ Liczna rodzina " oraz " Aktywni 60 Plus " Miejskie Centrum Kultury oferuje 50% rabatu na płatne imprezy (zniżka nie kumuluje się z kartą stałego widza w Teatrze Małym)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...