sobota, 18 marca 2017, 10:00 - sobota, 22 kwietnia 2017, 13:00
Pasjonujesz się fotografią sportową? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Weź udział w drugiej edycji warsztatów, organizowanych przez Tyską Galerię Sportu!

Ubiegłoroczna edycja warsztatów fotografii sportowej przyniosła uczestnikom wiele satysfakcji. Zdobyli wiedzę i doświadczenie w fotografowaniu sportu. Większość z nich już nie wyobraża sobie weekendu bez fotografowania sportowych imprez. Współpracują z mediami, z powodzeniem uczestniczą w fotograficznych konkursach.

Zajęcia w ramach drugiej edycji odbędą się w soboty: 18 i 25 marca oraz 1, 8 i 22 kwietnia
w Tychach.

Warsztaty fotografii sportowej poprowadzi Grzegorz Celejewski, uznany fotoreporter „Gazety Wyborczej”, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program warsztatów obejmuje teorię, jak również fotografowanie zawodów sportowych z najróżniejszych dyscyplin: gier zespołowych i sportów indywidualnych. Każde zajęcia praktyczne poprzedzi spotkanie, podczas którego uczestnicy otrzymają rady, wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pierwsze spotkanie z Grzegorzem Celejewskim, zaplanowane na 18 marca, będzie rozgrzewką i wprowadzeniem w temat warsztatów. Potem już na uczestników warsztatów czekają hale sportowe i stadiony!

Koszt uczestnictwa (5 zajęć): 300 złotych. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: d.kordys@tgs.tychy.pl.

Informacje: tel. 604 475 628, 515 717 430
Edukacji 7
Tychy
Miejsce wydarzenia

Tyska Galeria Sportu

Edukacji 7
43-100 Tychy

TGS działa od 2015 roku. Jej zadaniem jest popularyzacja, w atrakcyjnej formie, tyskiego sportu i jego najwybitniejszych przedstawicieli. Wśród licznych propozycji Tyskiej Galerii Sportu znajdują się m.in.: - stała ekspozycja poświęcona głównie piłce nożnej,hokejowi, historii sportu w mieście...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...